Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Оновлення карт в штатній навігації SantaFe.

навігація ШГУ ШГП navi naviteq navitel карти карта оновлення карт SantaFe

• Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы ответить
37 ответов в этой теме

#1 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 19 Июль 2016, 17:38

Покрокова інструкція по оновленню карт штатної навігаційної системи автомобіля Hyundai SantaFe

Пашаговая инструкция по обновлению карт штатной навигационной системы автомобиля Hyundai SantaFe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Нарешті визрів я для цієї теми. Значить так, йдемо по пунктам. 

Що в мене є:

1) автомобіль SantaFe 2012р.(модель 10-12років) зі штатною навігаційною системою.

2) USB флешка на 8Гб  форматована в FAT32

3) самі нові карти на сьогоднішній день 115E7AA (урізана версія, залишив тільки все для України а також три мови, Англійську, Українську, Російську)

4) Прямі руки для роботи з TotalCommander в WindowsCE

Що я зробив:

1) розпакував в комютері на флешку цей архів 

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!

в корні флешки повинні бути такі файли: папка LGENavi, TC.exe, explore.guid, Russian.lng(можна і без останнього)

Завдяки explore.guid не потрібно буде прибивати лишні процеси які недають нормально копіювати\видаляти файли.

В інеті інші інструкції рекомендують заводити двигун і весь цей час не глушити і не виключати. Я зробив інакше,

два рази нажимаю на кнопку старт\стоп запуску двигуна і все працює без згорання солярки\бензину ;)

Але тут є одне но! якщо у вас слабкий акумулятор то краще всетаки завести двигун.

2) вставляємо флешку в usb свого автомобіля включаємо радіо на свою любиму хвилю(щоб не скучно було сидіти далі ;)

і зажимаємо кнопку налаштуваннь(та що з вигляду як шестерня) секунд на 5 поки не зявиться на екрані робочий стіл WindowsCE

3) для подальшої роботи я використовував тоталкамандер, хоча дехто обходився і без нього реально можна це все робити внутрішнім оглядачем експлорером(MyDevice)

але мені не вдалося сенсором в самому кутку екрана нажати на "ФАЙЛ" мабуть калібровка збита трохи.

4) клацаєм подвійно на MyDevice далі подвійно на TC.exe після чого запуститься TotalCommander(при бажанні можна переключити його на російську мову, розмір шрифта, іконок)

5) заходимо в "Storage Card4" і повністю видаляємо LGENavi(при бажанні рекомендую зробити копію на флешку)

6) заходимо в "MD"(це ваша флешка) і копіюємо папку LGENavi в розділ "Storage Card4"  це займе близько 30хв.

7) виключаємо пристрій і виймаємо флешку після чого треба витянути потрібний запобіжник (в мене він в салоні на 15А підписано як AUDIO)

в інших інструкціях рекомендують це зробити на 15 хв але реально там і хвилини достатньо, або другий варіант просто зняти клему на акумуляторі.

8) включаємо навігацію, заходимо в настройки і робимо RESET всіх налаштуваннь, виставляємо налаштування по новому.

Рекомендую також після цього скачати і обновити софт до версії 7.5.8

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!

інструкції там є.

Все. Поздоровляю!  :P

Добавлю також повний архів карт 115E7AA  

Тепер трохи поясню чому його прийшлось порізати, повний важить 5,11 ГБ а в мене на розділі Storage Card4 тільки 4587М всього!

зараз тільки з українською версією в мене є свободні 350М і при бажанні можна вкинути туди декілька інших країн. Так що кому потрібно робіть свою збірку.

Що можна викидати\добавляти підкаже фал NAME.dat а також можна безболісно викинути папку TDP якщо не помиляюсь у нас цей сервіс не працює?

А може в вашому ШГУ більше місця виявится.

Також прохання до всіх, хто може зробіть дублікати архівів та закиньте теж кудись щоб можна було качати а то на гугле диску місце не резинове мені теж воно потрібне  :by-by:

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ! 

Ця інструкція  НЕ офіційний спосіб оновлення карт а також не примушує вас робити це оновлення, все робите на свій страх і ризик.

Притензії ніякі не приймаються окрім пива! :beer:

Редактировалось: Pro100User, 19 Июль 2016, 23:01.

• 4

#2 Офлайн   niced

niced

Ученик

• Новобранец
  • 1 сообщений

Опубликовано 13 Январь 2017, 11:44

Спасибо Тебе, добрый человек!

• 0

#3 Офлайн   TEEGRE

TEEGRE

Ученик

• Новобранец
  • 1 сообщений

Опубликовано 7 Август 2017, 22:32

А на санте 2013 года так тоже можно? Или там другие проги? Может кто сталкивался как русифицировать американку да и карта украины не помешает! Хелп !!!
  • 1

#4 Офлайн   AIU

AIU

Ученик

• Новобранец
  • 1 сообщений

Опубликовано 14 Январь 2018, 16:15

Добрый день. Может кто подскажет, как обновить американца? DM.USA.SOP.14.087. или хотя бы добавить европейские и украинские карты. Санта фе 2015 год

• 1

#5 Офлайн   AlexSan

AlexSan

Ученик

• Новобранец
  • 11 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Октябрь 2018, 15:25

Интересная инф. Спасибо выложившему!!! У меня карта с момента выхода из салона в 2011 не обновлялась.

Кто знает, зачем нужно обновлять карту, что это даёт?

• 0

#6 Офлайн   smaryan

smaryan

Ученик

• Новобранец
  • 4 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Апрель 2019, 22:21

Вітання! Авто Grand Santa Fe 2017 року, брали із салону, навігація з картами 2015 року. Офіційний дилер до тепер розводить руками, офіційних оновлень немає. Лінки тут на старі карти теж, хтось обновляв хоча б до 2018 року? Можете поділитись лінками чи самими картами, або інструкцією? Дякую!
  • 0

#7 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Апрель 2019, 22:38

Вітання! Авто Grand Santa Fe 2017 року, брали із салону, навігація з картами 2015 року. Офіційний дилер до тепер розводить руками, офіційних оновлень немає. Лінки тут на старі карти теж, хтось обновляв хоча б до 2018 року? Можете поділитись лінками чи самими картами, або інструкцією? Дякую!

Я втомився з цією байдою мудохктаись, краще в смартфон обновку завантажити аніж в санту :)))

• 0

#8 Офлайн   smaryan

smaryan

Ученик

• Новобранец
  • 4 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Апрель 2019, 23:00

Я втомився з цією байдою мудохктаись, краще в смартфон обновку завантажити аніж в санту :)))

Зрозуміло, я десь пів року тому їм скаргу на корейському сайті залишав і у фейсбук групі, без відповіді... Тепер неоднозначна реакція на рекламу Hyundai та Innovative Technologies, і їздиш із смартфоном на панелі для навігації, при наявності штатної...
  • 1

#9 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 11 Июнь 2019, 13:52

З'явилася обновка карт 118E7AB та софту 7.9.4 для наших авто.

з файла Release_info.txt :

Relase date: 2018.08.09
Navigation version: EU.11.48.49

До:
Вложенный файл  photo_2019-06-11_14-21-05.jpg   44,75 КБ   24 Скачано
Після:
Вложенный файл  photo_2019-06-11_14-21-04.jpg   49,01 КБ   18 Скачано

Моделі що підтримують це оновлення:
[MODEL]
FS=5.6.7
18=5.6.7
15=5.6.7
16=5.6.7
17=5.6.7
GD=5.6.7
JD=5.6.7
VF=5.6.7
TF=5.6.7
UB=5.6.7
DM=5.6.7
XM_15=5.6.7
RP=5.6.7
CM=1.7.3
ED=1.7.3
LM=1.7.3
SL=1.7.3
XM=1.7.3
YN=1.7.3
JC=1.7.3
SL_15=5.6.7
LM_15=5.6.7
LM_FC=5.6.7
JC_S1=1.7.3
JC_S2=1.7.3
по суті це всі 2010-2015р. Hyundai + КІА.

1) Качаемо архів 

2) Розпаковуємо його на юсб флешку 8+ Гб (відформатовану в FAT32)
3) Вставляємо її в розєм юсб свого авто і погоджуємось до уставновки оновлення.
4) Після завершення(1-2 години) флешку виймаємо а сам комбайн перезавантажуєм(зажимаємо кнопку викидання диску да кнопку крутілку вкл\викл. і повертаємо її вліво та вправо)
Під час оновлення двигун повинен бути заведеним! або включене запалення(я так і робив, кнопкою старт-стоп).

Будьласка перезакиньте собі на гугл диск цей архів і продублюйте тут в темі.

Всім щасливої дороги без оленів! :)

Редактировалось: sumar, 12 Июнь 2019, 09:19.

• 1

#10 Офлайн   smaryan

smaryan

Ученик

• Новобранец
  • 4 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 10 Август 2019, 22:20

В дилерів появилось офіційне оновлення, кому цікаво:

• 0

#11 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 10 Август 2019, 22:38

В дилерів появилось офіційне оновлення, кому цікаво:

Ну нічого собі!  Хюндай Мотор Україна реально приємно здивувало, корейці мабуть пінка дали :)

Вартість процедури оновлення – 120 гривень.

Редактировалось: sumar, 10 Август 2019, 22:39.

• 1

#12 Офлайн   Сергей_Санта

Сергей_Санта

Ученик

• Новобранец
  • 1 сообщений

Опубликовано 19 Январь 2020, 20:46

З'явилася обновка карт 118E7AB та софту 7.9.4 для наших авто.

з файла Release_info.txt :

Relase date: 2018.08.09
Navigation version: EU.11.48.49

До:
Після:

Моделі що підтримують це оновлення:
[MODEL]
FS=5.6.7
18=5.6.7
15=5.6.7
16=5.6.7
17=5.6.7
GD=5.6.7
JD=5.6.7
VF=5.6.7
TF=5.6.7
UB=5.6.7
DM=5.6.7
XM_15=5.6.7
RP=5.6.7
CM=1.7.3
ED=1.7.3
LM=1.7.3
SL=1.7.3
XM=1.7.3
YN=1.7.3
JC=1.7.3
SL_15=5.6.7
LM_15=5.6.7
LM_FC=5.6.7
JC_S1=1.7.3
JC_S2=1.7.3
по суті це всі 2010-2015р. Hyundai + КІА.

1) Качаемо архів 

2) Розпаковуємо його на юсб флешку 8+ Гб (відформатовану в FAT32)
3) Вставляємо її в розєм юсб свого авто і погоджуємось до уставновки оновлення.
4) Після завершення(1-2 години) флешку виймаємо а сам комбайн перезавантажуєм(зажимаємо кнопку викидання диску да кнопку крутілку вкл\викл. і повертаємо її вліво та вправо)
Під час оновлення двигун повинен бути заведеним! або включене запалення(я так і робив, кнопкою старт-стоп).

Будьласка перезакиньте собі на гугл диск цей архів і продублюйте тут в темі.

Всім щасливої дороги без оленів! :)

Добрый день. Пройдет ли эта процедура на Санте 2017 американской сборки? 

• 0

#13 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 20 Январь 2020, 11:47

це для 2010-2015р.в.

• 0

#14 Офлайн   колесик

колесик

Сдал на права

• Новобранец
  • 55 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 21 Январь 2020, 09:27

Після завершення(1-2 години) флешку виймаємо а сам комбайн перезавантажуєм(зажимаємо кнопку викидання диску да кнопку крутілку вкл\викл. і повертаємо її вліво та вправо)
  що має статися після цих маніпуляцій з крутилкою вліво вправо? тобто як зрозуміти що система перезавантажилася?
  • 0

#15 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 21 Январь 2020, 12:28

що має статися після цих маніпуляцій з крутилкою вліво вправо? тобто як зрозуміти що система перезавантажилася?

Виключиться і сам знову запуститься :)  

• 1

#16 Офлайн   колесик

колесик

Сдал на права

• Новобранец
  • 55 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Январь 2020, 09:09

Після завершення(1-2 години)

вибачте що ставлю дурні запитання, але я в цих питаннях не дуже як то кажуть,  наразі в мене йде процес оновлення вже більше години , що має бути на екрані коли оновлення завершиться? ВСЕ!! все вийшло!! екран просто потух! після чого я як і казав 

sumar я затиснув кнопку викиду дисків і натиснувши крутилку гучності покрутив нею і на екрані з'явилося зображення  з інфою про оновлення!!   sumar - вам особиста подяка!! приїде дружина і вона розмістить інформацію для скачування бо я в тому не розуміюся.

Редактировалось: колесик, 25 Январь 2020, 10:07.

• 0

#17 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Январь 2020, 11:01

Хм, мені цікаво як гугл дав скачати файл, адже я його видалив! десь з неділю назад.(потрібно було місто)

Миколай мене можна просто на ТИ. Не люблю викання та ще й в інеті. :)

• 1

#18 Офлайн   колесик

колесик

Сдал на права

• Новобранец
  • 55 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Январь 2020, 12:07

:D

Хм, мені цікаво як гугл дав скачати файл, адже я його видалив! десь з неділю назад.(потрібно було місто)

Миколай мене можна просто на ТИ. Не люблю викання та ще й в інеті. :)

Що до "на Ти"  ,то я тільки ЗА!! просто не знаю як тебе звати  (в профілі  там "HZ" ну а я тим більше! :D ) що до скачуванyя то я закачав це  на роботі от тільки не пам'ятаю  в минулу п'ятницю то було? чи в понеділок мені на роботі наш айтішник допоміг бо як уже казав я  тільки по інтернетs вмію лазити а все інше на початковому рівні 

• 0

#19 Офлайн   колесик

колесик

Сдал на права

• Новобранец
  • 55 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Январь 2020, 21:45

Це той самий архів який викладав 

sumar він у мене на гугл диску  перевірте хтось чи все відкривається і таке інше.
  • 2

#20 Офлайн   sumar

sumar

Сдал на права

• Член клуба
  • 74 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 25 Январь 2020, 21:58

О, дякую! :)  Начебто відкривається і качати можна.  

Трохи не так треба робити, порівняй з моїм посиланням, але пофіг, кому треба скачають :))))

• 0

Темы с аналогичными тегами (одним или более): навігація, ШГУ, ШГП, navi, naviteq, navitel, карти, карта, оновлення карт, SantaFe