Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Гнилі арки, невже це вирок!?

hyundai matrix Ржавчина

• Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы ответить
4 ответов в этой теме

#1 Офлайн   Вайт

Вайт

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 258 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 22 Февраль 2021, 09:05

Всім привіт! Нід хелп!
Передісторія:
Давно не був, бо hyundai бігав/муркотів без особливих проблем)) Від ТО до ТО чесно їздив і возив)
Але кожного разу я із жахом поглядав на припухлі арки над задніми колесами(
І ось! не дочекавшись відкритої корозії, отримав удар воротами чітко в область вздуття - "Це знак, подумав я" та почав вивчати сабж...
При поверхневому огляді інтернету все виглядає просто - купив ремкомплект, вварив, обробив хімією (кислотними грунтами, іт.ін) пофарбував та їзди спокійно. Але. Страшне АЛЕ, між рядків в коментах проскакує, що спокійно поїздити вийде рік, максимум три. Далі все по новій((( 
Мене це не влаштовує!
Що мені вдалось з'ясувати - Перше зачищати треба "потоком піску" -  він найкраще виб'є ржавчину із металу. Робити треба із застуосуванням правильної технології, її знають тільки майстри ветерани. Після робіт потрібно обробити антикорозійкою і встановити повноцінні захисти колісних арок.  Можливо в когось є досвід такої боротьби? Чи контакти людини, яка вміє боротись з подібними проблемами.  

• 0

#2 Офлайн   Pro100

Pro100

Администратор

• Администратор
  • 3.760 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 22 Февраль 2021, 11:28

Всі вірно!

Краще ніж піскоструй нічого немає.

Від себе можу додати лище ще одни "дедовскій метод" місце зварювання залити оловом.

• 0

#3 Офлайн   Вайт

Вайт

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 258 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 22 Февраль 2021, 15:51

Як на рахунок цинкування кузову після вварки рем комплекту, мав хтось досвід?
Є контакти "перевірених" майстрів?

• 0

#4 Офлайн   Pro100

Pro100

Администратор

• Администратор
  • 3.760 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 22 Февраль 2021, 17:17

цинкування кузову
Я колись сам собІ на Ланосі робив цинкування порогів. Нормальна тама. Все трималося. Але треба щоб під цинком не було іржі. У мене трошки лишилося і  повилазили рижики з часом. А в одному місці зачистив до голого металу, зацинкував і спеціально не став нічим покривати. То це місце прокаталося пару років і натяку на іржу не було.
  • 3

#5 Офлайн   Pro100

Pro100

Администратор

• Администратор
  • 3.760 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 24 Февраль 2021, 10:23

Додам, що для внутрішніх поверхонь найкращий консервант це пушечне сало (гарматне сало українською?) змішане з якоюсь мастикою. 

• 0