Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Датчик положення дросельної заслонки?

• Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы ответить
13 ответов в этой теме

#1 Офлайн   slava777

slava777

Сдал на права

• Новобранец
  • 61 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 27 Июль 2020, 12:26

Навіть при самому плавному натисканні на педаль газу, починаючи від холостого, іде скачок 100-200 обертів. Далі все ок, аж до повного вижиму. Дратує коли скажімо в тянучці ледь даєш газу а авто дьоргає взад/вперід бо оберти 900-1000-900-1000... при тому що педаль знаходиться в одному положенні. Заїдань немає взагалі ніяких, газ\бензин - без різниці. Зняв промити регулятор холостого ходу, так на ньому не те що сажевої "шуби" небуло, а так якесь хіба що "бікіні". Дросель теж чистий. Перевірив ще раз руками - ніяких заїдань\загризань. Промив карбклінером. Зібрав... Теж саме(. 

Підєднав ELM327, вмикнув запалення(не заводив), дивлюсь на датчик положення дросельної заслонки, а там цифра 5%. При повністю відкритій заслонці 87%. В діапазоні 5 - 87, чітко відпрацьовується кожен відсоток. Зняв ДПДС. В руках без заїдань 4 - 96 %. 35170-26900.

Так має бути? Можливо їх якось калібрувати? Мій трабл і ДПДС повязані?

• 0

#2 Офлайн   Pro100

Pro100

Администратор

• Администратор
  • 3.676 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 27 Июль 2020, 15:50

Педалька електронна на Акцентах?

Якщо електронна, то може це педалька?

• 0

#3 Офлайн   Tucson-chik

Tucson-chik

Ученик

• Новобранец
  • 7 сообщений

Опубликовано 27 Июль 2020, 15:52

Дросельну может надо откалибровать?
или просто почистить, но я думаю вы это сами знаете.
  • 0

#4 Офлайн   slava777

slava777

Сдал на права

• Новобранец
  • 61 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 27 Июль 2020, 16:26

Педаль - трос.

Дросель чистий, датчик дроселя нерозборний. Калібровка - це мабуть не про наше авто.

• 0

#5 Офлайн   alabay

alabay

без кнопавки!

• Модератор
  • 2.819 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 28 Июль 2020, 14:22

Калібровка - це мабуть не про наше авто.

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!

• 0

#6 Офлайн   Lis_1976

Lis_1976

Получил права

• Член клуба
  • 126 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 28 Июль 2020, 16:29

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!

"Стандартная болезнь" всех устройств с резистивными датчиками (потенциометрами) - лечится заменой на новый.

• 0

#7 Офлайн   slava777

slava777

Сдал на права

• Новобранец
  • 61 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 28 Июль 2020, 16:40

Читав. Я здивований що він механічний.

В нас 35170-26900 а там 35170-22600.

Вже замовив у партнера. Як приїде, рідного препарую.

Про результат відпишусь.

• 0

#8 Офлайн   Lis_1976

Lis_1976

Получил права

• Член клуба
  • 126 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 28 Июль 2020, 19:03

Порылся на просторах инета.

Я не нашел информацию по разборке данного датчика (35170-26900) и соответственно какой тип датчика.

Но нашел фирму производителя этих датчиков на конвейер Хендай - это фирма KEFICO. На сайте данной фирмы есть перечень выпускаемой продукции

______

в низу страницы есть ссылка на ПДФ брошюру, в которой расписаны основные выпускаемые датчики и краткое их описание.

Так вот, при описании датчика положения дроссельной заслонки они пишут -

High accuracy (Brush contact technology), что в переводе -  Высокая точность (технология контактной щетки).

99% что этот датчик резистивный или их еще называют - пленочно-резистивные.

И еще там приведены характеристики выходного сигнала

при закрытой заслонке (холостой ход) - 0,2 В

при полностью открытой заслонке - 4,8 В

погрешность +/- 2%

Проверив данные напряжения на установленном датчике вы сможете определить насколько он "брешет". Способ проверки простой и на просторах инета представлен.

Редактировалось: Lis_1976, 28 Июль 2020, 19:14.

• 4

#9 Офлайн   slava777

slava777

Сдал на права

• Новобранец
  • 61 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Июль 2020, 06:03

Проста заміна датчика ДПДЗ, бажанного результату не принесла.
  • 0

#10 Офлайн   alabay

alabay

без кнопавки!

• Модератор
  • 2.819 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Июль 2020, 11:49

а если вручную (там же тросиковый привод?), попробовать

Навіть при самому плавному натисканні на педаль газу, починаючи від холостого, іде скачок 100-200 обертів.

будет ли такой "ВАУ" эффект, или все будет плавненько и чинно?

• 0

#11 Офлайн   Lis_1976

Lis_1976

Получил права

• Член клуба
  • 126 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Июль 2020, 16:28

Тоді яби ще подивився троса від педалі до дроселя, може за щось чипляється, може бруд у трубці тросу. Ще може бути розрив жили тросу, та цей розрив треться о трубку.

Щє е міркування, що ЕБУ, котрий адаптується під стиль водіння і паливо, пристосувався і до старого датчика, та зараз відпрацьовує по пам'яті. ПОтрібно обнулити ЕБУ, знявши клему аккумулятора на декілько хвилин.

Редактировалось: Lis_1976, 31 Июль 2020, 16:36.

• 0

#12 Офлайн   slava777

slava777

Сдал на права

• Новобранец
  • 61 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 1 Август 2020, 17:09

Можливо, я належу до тих цілком здорових людей, які ідуть до поліклініки аби їм знайшли якусь хворобу? І проблема в мому хочу а не в авто?

Акцентоводи, ви можете, втримати будь які оберти в діапазоні 650-1200? Хотів вкласти відео цеї спроби - не вдалось ні одне ні друге (треба тільки через ютюб?).

Трос ні до чого - те ж саме руками за дросель, клему з акума скидав, промивку дроселя(знімав з авто) і регулятора холостого ходу робив, ставив новий датчик положення дросельної заслонки - рідний гуд, перевіряв РХХ і ДПДЗ омметром по мануалу - все в межах.

Редактировалось: slava777, 1 Август 2020, 17:20.

• 0

#13 Офлайн   Lis_1976

Lis_1976

Получил права

• Член клуба
  • 126 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 2 Август 2020, 16:04

Акцентоводи, ви можете, втримати будь які оберти в діапазоні 650-1200? Хотів вкласти відео цеї спроби - не вдалось ні одне ні друге (треба тільки через ютюб?).

Спробував. На прогрітому двигуні. С першого разу дав десь 1300 обертів і більше, педалька дуже чутлива в цьому діапазоні. Але після десь четвортої спроби вдалося встановити стрілку на 1000 обертів і там її тримати, але якшо я робив глубокий подих, то стрілка починала коливатись :) Якось так. Якшо честно, то я ніколи не звиртав увагу на роботу тахометра в цьому діапазоні обертів.

Редактировалось: Lis_1976, 2 Август 2020, 21:04.

• 1

#14 Офлайн   slava777

slava777

Сдал на права

• Новобранец
  • 61 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 2 Август 2020, 16:46

На RB таж ситуація і педаль там електронна. Мабуть я погарячкував. :)
Цікаво що там в інших MC.
  • 0