Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Непонятка

• Эта тема закрыта Тема закрыта
13 ответов в этой теме

#1 Офлайн   Воха Вошняк

Воха Вошняк

Сдал на права

• Новобранец
  • 64 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 30 Январь 2019, 21:17

Вітаю. авто 2002 року 1.6 мотор.Одним словом що педаль нажмеш так летіла як скажена, в один прикрасний ранок вирушивши на роботу зрозумів що коли нажимаю педаль газу то тахометр стрілка до верху, мотор реве а швидкість не наберається, вірніше наберається але дуже дуже помалу,до 60 ще більш менш можна було набрати, 80 складно....

Грішив на сцеплення, але з часов 2-3 передачі почали розганялись швидше, 

Вискочив чек

Р 0420

Р1610

Р1801

Р1805

Також зранку після морозної ночі практично не хоче заводитись ні від свого акб ні від підкурки..

Де шукати проблему?

Дякую.

• 0

#2 Офлайн   Fly17

Fly17

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 249 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 30 Январь 2019, 22:01

Вітаю. авто 2002 року 1.6 мотор.Одним словом що педаль нажмеш так летіла як скажена, в один прикрасний ранок вирушивши на роботу зрозумів що коли нажимаю педаль газу то тахометр стрілка до верху, мотор реве а швидкість не наберається, вірніше наберається але дуже дуже помалу,до 60 ще більш менш можна було набрати, 80 складно....
Грішив на сцеплення, але з часов 2-3 передачі почали розганялись швидше,
Вискочив чек
Р 0420
Р1610
Р1801
Р1805

Також зранку після морозної ночі практично не хоче заводитись ні від свого акб ні від підкурки..

Де шукати проблему?

Дякую.

Схоже на забитий каталізатор, а інші три вискочили по імобілайзеру після невдалого запуску. Це в першому приближенні за симптомами.

Отправлено с моего S9 Plus через Tapatalk
  • 0

#3 Офлайн   Воха Вошняк

Воха Вошняк

Сдал на права

• Новобранец
  • 64 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 30 Январь 2019, 22:56

дякую.

імобілайзер це проблема, знаю на свому опиті по рено кенго, коли за кордоном не міг звести, постійно блимав імобілайзер. Проблему вирішив знявщи блок імобілайзера та разом із ключем відправив людині з форума яка перечіпувала його...

На хюндаї немає жодної лампочки вказано на імобілайзер тай і ключ такий простий як у дверях)))

Підкажіть як або у кого полікувати імобілайзер?

Каталізатор буду пробувати чистити на місці, це добре що це спеплення, було б болюче..

Та чому на панелі висвітилось і постійно світить аірбег?

Всім дякую за увагу до теми та допомогу

• 0

#4 Офлайн   Fly17

Fly17

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 249 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 07:04

Щоб продіагностувати airbag, не достатньо ELM 237, тут вже треба спеціальний діагностичний прилад, який бачить і подушку, і коробку автомат... Звичайний адаптер, такий як на фото нижче, бачить лише помилки двигуна. Тому тут треба додаткова діагностика і опишіть, за яких обставин загорілась лампа, може десь просто провід перегнувся або тощо.5e6c4fc46cc403b66fbf045003bf0f61.jpg

• 0

#5 Офлайн   Воха Вошняк

Воха Вошняк

Сдал на права

• Новобранец
  • 64 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 09:58

дякую за цікавість до теми.

Авто я купив у листопаді минулого року і на ньому уже світив датчик аірбегу, інколи появлялась помилка чек енгін. Запевнели мене що потрібно зняти помилки, що іноді вискакують. Купляв в польщі так як на той час знаходився в польщі, залишив там авто і приїхав в Україну. Тепер по нових законах вирішив авто пригнати в Україну, ось вчора і приїхав. Спочатку їхала супер їхніми банами. Почав світити чек енгін, інколи блимав і знов світив. ,Завести не міг. Завів з толкача, мотор реве, швидкості ноль. Доїхав в Україну, дешевим ніагностичним адаптором виявив ці 4 помилки... Ось наша історія)).

Так і центральний замок живе своїм життям. Двері водійські закриваються самі, можуть закритись і вже не відкритись.... Знайшов секрет, відкриваєш пасажирські навстіж, ключ в 2 гу позицію і відкриваються водійські.. 

Хочу поїхати до електриків, попробувати відключити імобілайзер, считати помилки і замість заводського центрального поставити сигналізацію.... правда не знаю чи там заводське стоїть, ззаді в багажнику коробочка HAWKS до якої декілька дротів не підключено..

Ось цілу сутку їхав, ніч простояв і не завів...може бути проблема у каталізаторі? потрібно їхати нею на митницю а вона не заводиться..(

П.С. Батареї три роки, чи може у ній проблема?

Редактировалось: Воха Вошняк, 31 Январь 2019, 11:07.

• 0

#6 Офлайн   Воха Вошняк

Воха Вошняк

Сдал на права

• Новобранец
  • 64 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 11:42

в таких ключах може бути імобілайзер?

d38f7ff0a92e15208820bc97ab99426c-full.jp

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!

• 0

#7 Онлайн   alabay

alabay

без кнопавки!

• Модератор
  • 2.532 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 16:58

Воха Вошняк,ba6a348s-960.jpg 

чип ключа (около лезвия ключа)

• 1

#8 Офлайн   Воха Вошняк

Воха Вошняк

Сдал на права

• Новобранец
  • 64 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 19:27

як можна його обійти чи перепрограмувати?

• 0

#9 Офлайн   victor

victor

Вечно не довольный.

• Член клуба
  • 704 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 19:40

А к официалам не хотите подъехать?

• 0

#10 Офлайн   Воха Вошняк

Воха Вошняк

Сдал на права

• Новобранец
  • 64 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 20:26

шойно завів з толкача, 2 метра і завелась. тепер без проблем заводиться з ключа а простоїть 10 хв і заводитись не буде. Де шукати проблему?

А к официалам не хотите подъехать?

маленьке місто, у мене офіціалів жодної марки немає

• 0

#11 Офлайн   Fly17

Fly17

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 249 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 21:23

дякую за цікавість до теми.
Авто я купив у листопаді минулого року і на ньому уже світив датчик аірбегу, інколи появлялась помилка чек енгін. Запевнели мене що потрібно зняти помилки, що іноді вискакують. Купляв в польщі так як на той час знаходився в польщі, залишив там авто і приїхав в Україну. Тепер по нових законах вирішив авто пригнати в Україну, ось вчора і приїхав. Спочатку їхала супер їхніми банами. Почав світити чек енгін, інколи блимав і знов світив. ,Завести не міг. Завів з толкача, мотор реве, швидкості ноль. Доїхав в Україну, дешевим ніагностичним адаптором виявив ці 4 помилки... Ось наша історія)).

Так і центральний замок живе своїм життям. Двері водійські закриваються самі, можуть закритись і вже не відкритись.... Знайшов секрет, відкриваєш пасажирські навстіж, ключ в 2 гу позицію і відкриваються водійські..
Хочу поїхати до електриків, попробувати відключити імобілайзер, считати помилки і замість заводського центрального поставити сигналізацію.... правда не знаю чи там заводське стоїть, ззаді в багажнику коробочка HAWKS до якої декілька дротів не підключено..

Ось цілу сутку їхав, ніч простояв і не завів...може бути проблема у каталізаторі? потрібно їхати нею на митницю а вона не заводиться..(

П.С. Батареї три роки, чи може у ній проблема?

Справа точно не в батареї, треба до нормальних фахів їхати, на форумі тут дуже і не допоможуть, млже й не варто і розмитнювати, бо дорого вийде разом з ремонтом?

• 0

#12 Офлайн   valerich

valerich

Гонщик-любитель

• Супер-модератор
  • 2.385 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 21:37

Думаю, если бы проблема была в иммобилайзере, то с толкача не заводилась бы.

• 0

#13 Офлайн   victor

victor

Вечно не довольный.

• Член клуба
  • 704 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 21:47

а мож это датчик положения коленвала?

http://club-hyundai....enchatogo-vala/

• 0

#14 Офлайн   valerich

valerich

Гонщик-любитель

• Супер-модератор
  • 2.385 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 31 Январь 2019, 21:59

а мож это датчик положения коленвала?

Как раз на днях поменял. Там симптомы другие - едет и глохнет на гарячую. Не заводится от слова "совсем". Чуть остынет и заводится.

Закрыл тему(дублирование). Дальнейшее обсуждение здесь

• 0