Перейти к содержимому


Фотография
- - - - -

Кабріолет HYUNDAI SANTA FE


  • Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы ответить
В этой теме нет ответов

#1 Офлайн   Pro100

Pro100

    Администратор

  • Администратор
  • 3.807 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 11 Сентябрь 2018, 16:26

Кросовер без даху з'явився в рамках зйомок рекламного ролика нового покоління моделі.

Нещодавно презентоване світу четверте покоління Hyundai Santa Fe постало перед користувачами інтернету без даху. Але виявилося, що це не виробнича модифікація, а версія, створена спеціально для рекламного ролика та зручності зйомок інтер'єру новинки. Про це повідомляє Carscoops.

 

Вложенный файл  445ea7cf8647f236652bc708caf146001.jpeg   28,02 КБ   1 Скачано

Кабріолет Hyundai Santa Fe був виявлений в Сіднеї, Австралія. Його створив австралійський підрозділ компанії для використання в телевізійній рекламі. Видалення даху дозволило апаратурі отримати повноцінний доступ до салону і розташування пасажирів, які розміщуються на трьох рядах позашляховика.

Після зйомок представництво зберегло кабріолет в гаражі австралійського офісу. Але інформація про нього потрапила до журналістів видання CarAdvice, які попросили покататися на машині. На диво їм це дозволили. І хлопці відзняли цілий тест-драйв, опублікувавши його на своєму каналі Youtube.

Проте, варто враховувати, що кабріолет Hyundai Santa Fe не призначено для руху по дорогах загального користування. Він не відповідає стандартам безпеки і не має необхідної жорсткої конструкції, яка важлива для відкритих версій автомобілів. Тим більше на кабриолтеті відсутня будь яка конструкція даху, що складається.

 

Джерело: 

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!


  • 0