Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Привет форумчане! Я очень-очень новенький.

Чайник Accent Accent2007 First car

• Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы ответить
30 ответов в этой теме

#1 Офлайн   m_art_design

m_art_design

Ученик

• Новобранец
  • 7 сообщений

Опубликовано 11 Февраль 2018, 23:10

Здравствуйте форумчане! Меня зовут Артур, и я очень-очень новенький и на сайте, и на дороге, и Hyundai Accent 2007 - это моя первая машина, которой я стал счастливым владельцем 2 дня назад. У меня ооочень много (разумеется) вопросов и там и сям, и я обещаю любить и ухаживать за моей первой красавицей. Я многое слышал о автоклубах и раньше, и вот я тут. Мне досталась комплектация MT с ЭУР (кстати очень заценил. Намного приятнее рулить чем на ГУР,  но ЭУР не без проблем, как оказалось), подогревами и тп. 
ЗЫ-СЫ: Не судите строго, я первый раз так делаю  :D, надеюсь вольюсь в компанию и быстро перестану тупить на дороге. 

ЗЫ-СЫ-ЗЫ-СЫ: фотки не мои, еще старого хозяина. Я пока не мыл машину, мороз на улице, грязь и нет своих фоток. Исправлюсь чуток попозже. 

Вложенные файлы

• 1

#2 Офлайн   m_art_design

m_art_design

Ученик

• Новобранец
  • 7 сообщений

Опубликовано 11 Февраль 2018, 23:33

Итак: покупал я машину со сломанной кнопкой переднего пассажирского стеклоподъемника, со слабоватым газовым редуктором (предрекли замену), заменой правой передней шаровой и лысоватой зимней резиной (умирающей но до конца зимы думаю дотерплю). Это всё что я знал по неисправностям, на момент покупки. Я новичок на дороге, на права я сдал (и получил их) в день покупки авто (между прочим самостоятельно, без внесения "дополнительных взносов в ГАИ") Благо там сейчас всех хорошо держат за одно место :D. Раньше наверное так не прокатило бы, хотя всё возможно в нашем мире. Сразу уехав с МРЕО я проехал почти 100 км и в принципе не было никаких проблем. Но сразу увидел недостаток ксенона (не уверен в правильности, пока не разбираюсь) дальнего света фар. Ничего не видно :(. Бессмысленно включать. Сразу хочется что-то с этим сделать. На следующий день меня ждал новый сюрприз. Называется он глюк ЭУР (как я уже прочитал - заводской брак). Ручёнки чуть не поотваливались :o. Проехав 1 км и 6-7 поворотов принял решение остановиться и звонить старому хозяину. Сказал он мне перезапустить машину и всё заработает. Действительно заработало, но сегодня вообще во время движения отключился, я и не понял что произошло. Как будто якорь к рулю прицепили. Хорошо дорога воскресная пустая. Короче сегодня уже 2 раза и самое главное - уже во время движения, а не на старте, а это уже очень опасно.

• 0

#3 Офлайн   m_art_design

m_art_design

Ученик

• Новобранец
  • 7 сообщений

Опубликовано 11 Февраль 2018, 23:58

С МРЕО выехал, с счетчиком 169335 км. Буду стараться не лениться и писать почаще (каждую тысячу, к примеру) отчеты, может кому-то будет интересно и полезно. Пока я новенький, думаю мне не будет впадлу писать почаще)) Да и вопросов масса. Если кто откликнется по дальнему свету - я буду благодарен) Я еще не занимался вопросом, всего 2 дня машиной владею. Сейчас ЭУР займусь пока, это первоочередная задача. По результатам конечно отпишусь, что и как было со всеми описаниями.

Для меня например не понятно: в какое СТО ехать для диагностики ошибки, в общем тут всё опишу подробно. 

ЗЫСЫ: тему о проблемах ЭУР полностью не читал. Для начала хватило инструкции.

• 1

#4 Онлайн   victor

victor

Вечно не довольный.

• Член клуба
  • 592 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 12 Февраль 2018, 08:56

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!

• 2

#5 Офлайн   m_art_design

m_art_design

Ученик

• Новобранец
  • 7 сообщений

Опубликовано 12 Февраль 2018, 10:28

Надеюсь, что не прийдется покупать эту дорогущую запчасть.

Спасибо за ссылку. На всякий случай буду иметь ввиду.

• 0

#6 Онлайн   victor

victor

Вечно не довольный.

• Член клуба
  • 592 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 12 Февраль 2018, 10:51

Надеюсь, что не прийдется покупать эту дорогущую запчасть.

А на что Вы надеетесь? Бесплатная замена  тильки у оффициалов при наличии сервисной книжки и несколько недель ожидания (про геморрой я молчу) и все это время ездить и трястись.

Редактировалось: victor, 12 Февраль 2018, 10:57.

• 0

#7 Онлайн   fiegus

fiegus

Вот, вот и профи

• Член клуба
  • 1.909 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 12 Февраль 2018, 12:11

m_art_design, добро пожаловать! :)

но от выполнение традиции для новичков  еще никто не отменял.. так что, ожидаем.. :09:

• 1

#8 Офлайн   userAx

userAx

Водитель со стажем

• Член клуба
  • 594 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 12 Февраль 2018, 12:54

А на что Вы надеетесь? Бесплатная замена  тильки у оффициалов при наличии сервисной книжки и несколько недель ожидания (про геморрой я молчу) и все это время ездить и трястись.

На бесплатную замену он уже не попадает, если машина 2007 года (10 лет прошли). Теперь - только за свой счет.

m_art_design, Добрый день! Рады пополнению! 

Ксенон для наших машин не особо хорош, лучше  линзы, это вам задел на будущее :)

А вот багажник на крыше - это здорово. Особенно когда делаешь ремонт и нужно кататься в эпицентр (прочутсовал на себя его отсутствие).

но от выполнение традиции для новичков  еще никто не отменял.. так что, ожидаем.. :09:

Хранитель традиций просит от вас фото в красном :)

Редактировалось: userAx, 12 Февраль 2018, 12:54.

• 2

#9 Онлайн   Vsevolod

Vsevolod

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 226 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 12 Февраль 2018, 19:54

советую попробовать нагнуть старого хозяина заплатить за замену ЭУР.  Он стопудово знал.

ЗУ Про захист прав споживачів

Стаття 15. Право споживача на інформацію про продукцію

1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Інформація про продукцію не вважається рекламою.

Інформація про продукцію повинна містити:

1) назву товару, найменування або відтворення знака для товарів і послуг, за якими вони реалізуються;

{Абзац четвертий частини першої статті 15 виключено на підставі Законів 

Ссылка скрыта. Для ее просмотра авторизуйтесь или зарегистрируйтесь на форуме Хюндай клуб Украина!

}

3) дані про основні властивості продукції, номінальну кількість (масу, об’єм тощо), умови використання;

{Пункт 3 частини першої статті 15 в редакції Закону 

}

4) відомості про вміст шкідливих для здоров'я речовин, які встановлені нормативно-правовими актами, та застереження щодо застосування окремої продукції, якщо такі застереження встановлені нормативно-правовими актами;

5) позначку про наявність у складі продукції генетично модифікованих організмів;

{Абзац сьомий частини першої статті 15 в редакції Законів 

}

6) дані про ціну (тариф), умови та правила придбання продукції;

6-1) виробник (продавець) у разі виявлення недостовірної інформації про продукцію (якщо вона не шкодить життю, здоров'ю або майну споживача) протягом тижня вилучає цю продукцію з продажу та приводить інформацію про неї до відповідності;

{Частину першу статті 15 доповнено новим абзацом згідно із Законом 

}

7) дату виготовлення;

8) відомості про умови зберігання;

9) гарантійні зобов'язання виробника (виконавця);

10) правила та умови ефективного і безпечного використання продукції;

11) строк придатності (строк служби) товару (наслідків роботи), відомості про необхідні дії споживача після їх закінчення, а також про можливі наслідки в разі невиконання цих дій;

12) найменування та місцезнаходження виробника (виконавця, продавця) і підприємства, яке здійснює його функції щодо прийняття претензій від споживача, а також проводить ремонт і технічне обслуговування.

Інформація про послуги, пов'язані з концертною, гастрольно-концертною, конкурсною, фестивальною діяльністю, повинна містити дані про використання чи невикористання виконавцями музичних творів фонограм власного вокального, інструментального, вокально-інструментального виконання музичного твору з музичним супроводом або без нього чи фонограм музичного супроводу до власного вокального, інструментального, вокально-інструментального виконання музичного твору.

Стосовно продукції, яка підлягає обов'язковій сертифікації в державній системі сертифікації, споживачеві повинна надаватись інформація про її сертифікацію.

{Абзац сімнадцятий частини першої статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом 

}

Стосовно продукції, яка за певних умов може бути небезпечною для життя, здоров'я споживача та його майна, навколишнього природного середовища, виробник (виконавець, продавець) зобов'язаний довести до відома споживача інформацію про таку продукцію і можливі наслідки її споживання (використання).

Нормативно-правовими актами, в тому числі технічними регламентами, можуть бути встановлені додаткові вимоги до змісту інформації про продукцію.

{Частину першу статті 15 доповнено новим абзацом згідно із Законом 

}

Інформація споживачеві повинна надаватися згідно із законодавством про мови.

2. Інформація, передбачена частиною першою цієї статті, доводиться до відома споживачів виробником (виконавцем, продавцем) у супровідній документації, що додається до продукції, на етикетці, а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), прийнятим для окремих видів продукції або в окремих сферах обслуговування.

Інформація про продукцію може бути розміщена у місцях, де вона реалізується, а також за згодою споживача доводитися до нього за допомогою засобів дистанційного зв'язку.

{Абзац третій частини другої статті 15 виключено на підставі Закону 

}

3. Продавець (виконавець), який реалізує продукцію, повинен обов'язково зазначати ціну кожної одиниці такої продукції або однієї категорії продукції та ціну однієї стандартної одиниці цієї продукції.

Написи щодо ціни реалізації продукції мають бути чіткими і простими для розуміння.

Ціна продукції повинна включати в себе всі податки та неподаткові обов'язкові платежі, які відповідно до законодавства сплачуються споживачем під час придбання відповідної продукції.

На аукціонних торгах споживачам повинна повідомлятися стартова ціна продажу відповідного товару.

Ціна товару зазначається за одну упаковку такого товару, а якщо товар поставляється без упаковки - за одиницю вимірювання, яка звичайно застосовується до такого товару.

У разі коли за одну ціну пропонується кілька товарів, робіт або послуг чи їх поєднання або якщо продавець (виконавець) надає споживачеві при реалізації однієї продукції право одержати іншу продукцію за зниженою ціною, до споживача доводиться інформація щодо:

1) змісту та вартості пропозиції та у разі пропонування товарів, робіт або послуг за одну ціну - ціни таких товарів, робіт або послуг, взятих окремо;

2) умови прийняття пропозиції, зокрема строку її дії та будь-яких обмежень, включаючи обмеження щодо кількості.

Дія положень цієї частини поширюється також на продукцію, що є харчовим продуктом.

{Частину третю статті 15 доповнено абзацом згідно із Законом 

}

4. Вживання понять "знижка" або "зменшена ціна" або будь-яких інших, аналогічних за значенням, дозволяється лише з додержанням таких умов:

1) якщо вони застосовуються до продукції, яку безпосередньо реалізує суб'єкт господарювання;

2) якщо такого роду знижка або зменшення ціни застосовується протягом визначеного та обмеженого періоду часу;

3) якщо ціна продукції є нижчою від її звичайної ціни.

Дія положень цієї частини поширюється також на продукцію, що є харчовим продуктом.

{Частину четверту статті 15 доповнено абзацом згідно із Законом 

}

5. Вживання поняття "розпродаж" або будь-яких інших, аналогічних йому, дозволяється лише з додержанням таких умов:

1) якщо здійснюється розпродаж усіх товарів у межах певного місця або чітко визначеної групи товарів;

2) якщо тривалість розпродажу обмежено в часі;

3) якщо ціни товарів, що підлягають розпродажу, є меншими від їх звичайної ціни.

{Частину п'яту статті 15 доповнено абзацом згідно із Законом 

}

6. Після публічного повідомлення про початок проведення розпродажу, застосування знижок або зменшення ціни до споживачів повинна доводитися інформація про ціну продукції, що була встановлена до початку проведення відповідного розпродажу, застосування знижок або зменшення ціни, а також ціну цієї ж продукції, встановлену після їх початку.

{Частину шосту статті 15 доповнено абзацом згідно із Законом 

}

7. У разі коли надання недоступної, недостовірної, неповної або несвоєчасної інформації про продукцію та про виробника (виконавця, продавця) спричинило:

1) придбання продукції, яка не має потрібних споживачеві властивостей, - споживач має право розірвати договір і вимагати відшкодування завданих йому збитків;

2) неможливість використання придбаної продукції за призначенням - споживач має право вимагати надання у прийнятно короткий, але не більше місяця, строк належної інформації. Якщо інформацію в обумовлений строк не буде надано, споживач має право розірвати договір і вимагати відшкодування збитків;

3) заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну споживача - споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) вимоги, передбачені законом, а також вимагати відшкодування збитків, завданих природним об'єктам, що перебувають у його володінні на праві власності або на інших підставах, передбачених законом чи договором.

{Пункт 3 частини сьомої статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом 

}

8. Збитки, завдані споживачеві недобросовісною рекламою, підлягають відшкодуванню винною особою у повному обсязі.

Продавець не звільняється від відповідальності у разі неодержання ним від виробника (імпортера) відповідної інформації про товар.

9. Під час розгляду вимог споживача про відшкодування збитків, завданих недостовірною або неповною інформацією про продукцію чи недобросовісною рекламою, необхідно виходити з припущення, що у споживача немає спеціальних знань про властивості та характеристики продукції, яку він придбаває.

• 0

#10 Офлайн   Tabarik

Tabarik

Ученик

• Новобранец
  • 38 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 12 Февраль 2018, 23:13

Он стопудово знал.

Это недоказуемо
  • 0

#11 Онлайн   victor

victor

Вечно не довольный.

• Член клуба
  • 592 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 07:25

Это недоказуемо

Попытка - не пытка (с) Л.П.Берия.

• 0

#12 Офлайн   Tabarik

Tabarik

Ученик

• Новобранец
  • 38 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 09:49

Попытка чего? Допустим предыдущий хозяин знал и сам об этом скажет. Дальше что? Это физическое лицо, продающее свою вещь, бывшую в употреблении. Нет закона, устанавливающего ответственности и предоставления гарантий - это не коммерческая деятельность.
Покупатель самостоятельно должен оценивать риски покупки б/у. Во-первых сделать диагностику по максимуму, во-вторых иметь понятие, что не все потенциальные неисправности можно диагностировать.
  • 0

#13 Онлайн   Vsevolod

Vsevolod

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 226 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 13:40

Tabarik, это нет необходимости доказывать.

скрытый недостаток , каковым является отключение ЭУР и необходимость небесплатного ремонта - это как раз  п.7 ст.15

7. У разі коли надання недоступної, недостовірної, неповної або несвоєчасної інформації про продукцію та про виробника (виконавця, продавця) спричинило:

1) придбання продукції, яка не має потрібних споживачеві властивостей, - споживач має право розірвати договір і вимагати відшкодування завданих йому збитків;

2) неможливість використання придбаної продукції за призначенням - споживач має право вимагати надання у прийнятно короткий, але не більше місяця, строк належної інформації. Якщо інформацію в обумовлений строк не буде надано, споживач має право розірвати договір і вимагати відшкодування збитків;

3) заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну споживача - споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) вимоги, передбачені законом, а також вимагати відшкодування збитків, завданих природним об'єктам, що перебувають у його володінні на праві власності або на інших підставах, передбачених законом чи договором.

• 0

#14 Офлайн   Tabarik

Tabarik

Ученик

• Новобранец
  • 38 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 15:22

Tabarik, это нет необходимости доказывать.

Ну если нет, тогда ссылку на судебное решение по аналогичной ситуации в студию.
  • 0

#15 Онлайн   Vsevolod

Vsevolod

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 226 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 15:49

Ну если нет, тогда ссылку на судебное решение по аналогичной ситуации в студию.

если вы не в курсе - прецедентного права у нас нет. А в студию уже подана ссылка на норму Закона, по которой скрытые недостатки при продаже  любого товара взыскиваются с продавца. Почитайте   

• 0

#16 Офлайн   Tabarik

Tabarik

Ученик

• Новобранец
  • 38 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 15:53

если вы не в курсе - прецедентного права у нас нет. А в студию уже подана ссылка на норму Закона, по которой скрытые недостатки при продаже любого товара взыскиваются с продавца. Почитайте

Права нет, решений нет, необходимости доказывать тоже нет - я больше вопросов не имею.
  • 0

#17 Онлайн   victor

victor

Вечно не довольный.

• Член клуба
  • 592 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 16:05

Tabarik , а случаем не вы продавец этой авты?

• 0

#18 Офлайн   Tabarik

Tabarik

Ученик

• Новобранец
  • 38 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 13 Февраль 2018, 20:55

Tabarik , а случаем не вы продавец этой авты?

Представьте себе нет. Свою предыдущую машину продал не выходя со двора. Купили из-за идеального состояния "сел и поехал". Ещё добавлю, что к автобизнесу не имею ни малейшего отношения. Что бы Вы себе голову не ломали.
  • 0

#19 Онлайн   _vZ

_vZ

Ученик

• Новобранец
  • 34 сообщений

Опубликовано 17 Февраль 2018, 01:57

если вы не в курсе - прецедентного права у нас нет. А в студию уже подана ссылка на норму Закона, по которой скрытые недостатки при продаже любого товара взыскиваются с продавца. Почитайте

Каким образом докажет, что продавец не предупреждал?
  • 0

#20 Онлайн   Vsevolod

Vsevolod

Умеет ездить на АКПП

• Член клуба
  • 226 сообщений
Гараж Перейти в гараж

Опубликовано 17 Февраль 2018, 10:24

Каким образом докажет, что продавец не предупреждал?

о, ещё один. 

Продавец продавал машину, предупреждая покупателя , что её эксплуатация запрещена ПДД? И покупатель сел в неё и поехал с этим знанием? :0367:  :0367:  :0367:

31.4. Запрещается эксплуатация транспортных средств в соответствии с законодательством при наличии таких технических неисправностей и несоответствии таким требованиям:
31.4.2.Рулевое управление:
в)неисправен или отсутствует предусмотренный конструкцией усилитель рулевого управления или рулевой демпфер (на мотоциклах);

• 0

Темы с аналогичными тегами (одним или более): Чайник, Accent, Accent2007, First car